Skoči na glavno vsebino

Letos je g. župan imel z obiskom prvošolcev še posebej veliko opraviti. Zaradi gradnje imajo namreč svoje učilnice na več lokacijah po Škofji Loki.  G. župan, vodja policijskega okoliša, ga. Cankar, ga. Gabrijel ter ga Štucin so jih obiskali v Kapucinskem samostanu in na Zavodu za šport.

Obiske pa niso pričakali le prvošolci, temveč vsi učenci in učitelji ter prijazni gostitelji na posamezni lokaciji. G. župan je učence toplo pozdravil in jim zaželel uspešno in varno šolsko leto, še posebej ob novi organizaciji pouka. Ga. Cankar je poudarila varne šolske poti in pozornost v prometu. Učencem so prinesli darila, mehke odsebne figurice in napotke. Učenci so bili zelo veseli in se vsem zahvalili za obisk tudi s priložnostnim darilom.

(Skupno 49 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost