Vabilo staršem učencev 4. do 8. razreda!
Vljudno vas vabimo na predavanje Mojce Klug, prof. def. z naslovom »KAKO LAHKO STARŠI POMAGAJO OTROKU PRI UČENJU IN RAZVIJANJU VEŠČIN, KI SO POMEMBNE ZA ŠOLO IN ŽIVLJENJE«, ki bo v torek, 19. 2. 2019, ob 16. uri. v učilnici 9. razreda.

Toplo vabljeni.

Kratka vsebina
Nekatere spretnosti in veščine so za šolsko delo in življenje zelo pomembne. Za branje, pisanje in računanje je pomembno sprotno delo in starši lahko pri tem pomagate svojemu otroku. Ker so otroci nevešči samostojnega učenja, staršem pa včasih primanjkuje potrebnega znanja, bodo nasveti, kako pomagati, zagotovo dobrodošli. Otrokovo delo za šolo pa pomembno vpliva tudi na razvijanje delovnih navad in odnosa do znanja, učiteljev, šole in življenja nasploh. Na predavanju boste spoznali, kako pomemben je vaš odnos do šole in učenja in da lahko veliko pripomorete k oblikovanju otrokovih delovnih in učnih navad, hkrati pa bodo podani predlogi, kako se s to pomembno nalogo soočiti.

 

 

(Skupno 62 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost