V četrtek, 18. aprila 2019, je za učence 3., 4., 5. in 6. razreda potekal tehniški dan na temo prometa in prometne varnosti. Reševalec nujne medicinske pomoči nam je pokazal opremo v reševalnem vozilu. Dekleta iz Zavoda Varna pot so za nas pripravila delavnico, na kateri smo izvedeli, kako se v avtu pravilno pripnemo, nato pa smo se preizkusili tudi v vožnji s kolesi na poligonu. Pozorni smo morali biti na to, da smo upoštevali prometne znake na poligonu.

Učencem 6. razreda je reševalec predstavil osnove prve pomoči. Obiskala jih je tudi policistka, s katero so odšli na sprehod. Prehodili so pot in si dobro ogledali prometne znake, ki jih bodo morali upoštevati pri praktičnem delu kolesarskega izpita.

Tehniški dan smo vsi skupaj zaključili na Gasilski enoti v Stari Loki, kjer so nam gasilci predstavili gasilsko vozilo. Bilo je zelo zanimivo!

(Skupno 260 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost