V sredo, 17.04.2019, je potekal tehniški dan za učence 7. razreda tehniški dan – urejanje šolskega vrta.  Dejavnosti za učence so se večinoma odvijale na vrtu v atriju, ena od dejavnosti pa je potekala v tehnični učilnici. Učenci so sodelovali pri prekopavanju vrta, sejanju zemlje, preurejanju kompostnika, izdelovanju novih zabojnikov iz palet , postavitvi novega dela vrta, sejanju in presajanju rastlin, presaditvi balkonskih rastlin ter postavitvi kaktusovega vrta. Z novim strojem za mletje odpadnih vej smo le-te zmleli in drobljence porabili za ureditev vrta in zastirko. Pri delu na vrtu nam je na pomoč priskočil tudi naš hišnik Branko.

Zagnanost učencev je na koncu tehničnega dneva pokazala dobre rezultate, vse pa si lahko ogledate na slikah.

(Skupno 249 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost