V četrtek, 25.4.2019, smo se udeležili regijskega tekmovanja Mladi tehnik, ki je letos potekalo na OŠ Poldeta Stražišarja na Jesenicah. Učenci so se na tekmovanju zelo potrudili in tudi dosegli lepa priznanja in nagrade. V skupini PP1-3 je tekmoval Anže Šubic in dosegel 2. mesto, prav tako pa se je odlično odrezal Peter Mrak v starejši skupini PP4-6. Oba sta se uvrstila na državno tekmovanje, ki bo v maju v Ljubljani.


V obdelavi gradiv pa se je Jan Bevk z izdelavo škatlice iz papirja in v močni konkurenci uvrstil na odlično 3. mesto, prav tako se je v močni konkurenci borila naša Eva, ki je zašila čudovitega “pošastkota” in dosegla 4. mesto. Niko je z gradnjo žerjava iz Lego kock dosegel 3. mesto. Luka se je spopadel s podstavkom za telefon Ninjo iz lesa in zasedel četrto mesto.

Vsem tekmovalcem čestitamo, Petru in Anžetu pa želimo mnogo uspeha še na državnem tekmovanju!

(Skupno 291 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost