Spoštovani starši učencev, ki obiskujejo PP4, PP5 in PP6,

v sredo, 12. 06. 2019, ob 16.30 uri, vas vabimo na sestanek, na katerem boste dobili informacije v zvezi z organizacijo pouka v šolskem letu 2019/2020. Sestanek bo potekal v večnamenskem prostoru šole.

Dnevni red:

Pozdrav župana občine Škofja Loka, g. Tineta Radinje.

  1. Načrtovanje šolskega leta 2019/2020 v povezavi s prostori in organizacijo pouka.
  2. Zakon o socialnem vključevanju – ga. Mateja Košnik, CSD Gorenjska.
  3. Kam po zaključku osnovnega šolanja.
  4. Razno

Obrazložitev:

Pouk se bo v novem šolskem letu odvijal ne le na matični šoli, ampak tudi na dislociranih lokacijah. Ker je s tem povezanih kar nekaj organizacijskih sprememb, vas želimo s tem podrobneje seznaniti. Na sestanku vas bo nagovoril tudi  župan občine Škofja Loka, g. Tine Radinja. Obenem pa vas želimo seznaniti tudi z vsebino Zakona o socialni vključenosti, ki je stopil v veljavo z dnem, 01. 01. 2019. V ta namen smo na sestanek povabili ga. Matejo Košnik s Centra za socialno delo Gorenjska, strokovno delavko na področju varstva oseb s posebnimi potrebami.

Vljudno vabljeni!

(Skupno 120 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost