Na letošnji zaključni izlet smo se v četrtek, 13. 6. 2019, učenci oddelkov posebnega programa odpravili v Arboretum Volčji Potok in Kamniško Bistrico. V Arboretumu smo si ogledali različna drevesa, ki so nam v vročem poletnem dnevu delala senco, ter se kot pravi zapeljivci razgledovali z balkona po francoskem vrtu.

Od blizu smo spoznali ščurka Štefana, kameleonko Mojco in kuščarja Borisa, nekateri pa smo si tudi udomačeno nestrupeno kačo z imenom Arax nadeli okoli vratu. Bili smo zelo radovedni in pogumni!

Kratek čas smo se pomudili še na otroških igralih, med dinozavri in kiti, nato pa se odpeljali v Kamniško Bistrico. Tam smo si v naravnem okolju in v senci privoščili kosilo in sladoled. Po druženju smo se prijetno utrujeni z avtobusom odpeljali nazaj v Škofjo Loko.

(Skupno 267 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost