V petek, 15. novembra 2019, smo si tudi na naši šoli pripravili tradicionalni slovenski zajtrk. Za ta namen si je vsak od nas od doma lahko prinesel tudi svojo najljubšo skodelico!

V kuhinji smo si pogreli domače mleko. Sami smo po rezinah narezali domači kruh. Po razredih smo si razdelili maslo in med. Za dodatno sladkanje pa si zraven privoščili domača jabolka. Nekateri razredi so si zajtrk popestrili tudi s poslušanjem tradicionalne slovenske glasbe!

Ker želimo, da nas toplina in domačnost šole spremljata vsak dan, smo si v sklopu Tradicionalnega slovenskega zajtrka in projekta Shema šolskega sadja izdelali tudi steno dobrih misli, ki nam lepša dneve na spodnjem hodniku šole. Menimo namreč, da prav tako kakor »Eno jabolko na dan prežene zdravnika stran,« lahko »Ena dobra misel na dan nekomu polepša vsakdan!«

(Skupno 157 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost