V ponedeljek, 15. junija 2020, so nam devetošolci sporočili, da imajo svet na dlani. Da jih nič ne ustavi. Da njihova srca zdaj želijo drugam. In da bodo poskušali: vnovič in zopet in znova. Do konca, do krova in pravega kova.

Z valeto v duhu letošnje epidemije koronavirusa so prejeli zaslužena spričevala, pohvale in priznanji. Vsi skupaj smo upoštevali pravila COVID-19 – namesto rokovanj smo si čestitali kar s komolci. (No, le starše. Te pa so junaki 9. razreda raje kar objeli!)

Drug drugemu so na platna zapisali popotnice… Za njihove zaenkrat še neznane kraje, kamor odhajajo. Spodbudne misli so jim napisali tudi starši, ravnateljica in prisotni učitelji.

Z zaključno prireditvijo so se letošnji devetošolci tako slovesno in dvignjenih glav poslovili od osnovne šole. Prisotnim v živo, ostalim pa preko ZOOM-a. In … obljubili so, da se še srečamo.

Devetošolci, srečno, ne bodite kot drugi!

Nekaj utrinkov z valete najdete v spodnji galeriji.

(Skupno 388 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost