Spoštovani starši, dragi učenci.

Sporočamo vam, da je naša ministrica za izobraževanje, znanost in šport, dr. Simona Kustec, izdala sklep, da se, zaradi epidemiološke situacije v državi in preprečevanja prenosa okužb, jesenske počitnice podaljšajo do 8. 11. 2020.

Želimo vam tudi sporočiti, da obstaja možnost, v kolikor se epidemiološka slika ne bo izboljšala, da bo od 9. 11. 2020 dalje vzgojno-izobraževalno delo potekalo na daljavo. Šole se bomo v tednu »podaljšanih počitnic« na takšno možnost ustrezno strokovno pripravile in ob tem izkoristile naše skupne izkušnje preteklega in letošnjega šolskega leta. O vsem vas bomo pravočasno obvestili.

Srčno upam, da se bomo, ob upoštevanju ukrepov, vsi vrnili v šolo. V primeru da ste zboleli, vam želim dobro prenašanje okužbe, sicer pa, da ostanete zdravi in da ustrezno zaščitite sebe, svoje družine in druge.

Ravnateljica mag. Marjeta Šmid