Spoštovani starši, dragi učenci.

Sporočamo vam, da je naša ministrica za izobraževanje, znanost in šport, dr. Simona Kustec, izdala sklep, da se, zaradi epidemiološke situacije v državi in preprečevanja prenosa okužb, jesenske počitnice podaljšajo do 8. 11. 2020.

Želimo vam tudi sporočiti, da obstaja možnost, v kolikor se epidemiološka slika ne bo izboljšala, da bo od 9. 11. 2020 dalje vzgojno-izobraževalno delo potekalo na daljavo. Šole se bomo v tednu »podaljšanih počitnic« na takšno možnost ustrezno strokovno pripravile in ob tem izkoristile naše skupne izkušnje preteklega in letošnjega šolskega leta. O vsem vas bomo pravočasno obvestili.

Srčno upam, da se bomo, ob upoštevanju ukrepov, vsi vrnili v šolo. V primeru da ste zboleli, vam želim dobro prenašanje okužbe, sicer pa, da ostanete zdravi in da ustrezno zaščitite sebe, svoje družine in druge.

Ravnateljica mag. Marjeta Šmid

(Skupno 93 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost