V preteklih dveh tednih smo na šoli izpeljali dve računalniški tekmovanji in sicer za učence programa NIS in PP.

Za učence NIS programa je potekalo 21. šolsko tekmovanje »Z računalniki skozi okna«. Učenci so letos tekmovali individualno in pokazali svoje znanje v urejanju besedila in fotografij. Najuspešnejši so bili:

  1. Urška Porenta Lainšček,
  2. Andrej Vrhnjak in
  3. Aleksej Rihtaršič.

Za učence PP programa je potekalo 14. šolsko tekmovanje »Z računalniki skozi okna« v kategoriji PowerPoint. Vrstni red najboljših:

  1. Tina Okoren in
  2. Bojan Milenkov.

Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo za izkazano znanje in spretnosti, najboljšima pa želimo veliko sreče na državnem tekmovanju, ki bo potekalo 15. aprila 2021. Zaradi trenutnih epidemioloških razmer bodo učenci tekmovali na daljavo.

(Skupno 31 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost