Učenci 1., 2. in 3. razreda,  OŠ Jela Janežiča se tako kot vsako leto, tudi letos »družijo« z učenci 1. razreda OŠ Ivana Groharja. Ker pa nam je letos ponagajala epidemija se družimo na daljavo. Izdelali smo potujočo hiško, ki se seli med obema šolama.

V hišici je vsakič predstavljena pravljica. Najprej smo skupaj brali pravljico avtorjev brata Grimm, Janko in Metka. V mesecu marcu pa smo prebirali pravljico avtorice Svetlane Marković , Veveriček posebne sorte. Z učenci smo hiško okrasili. Na stene smo nalepili ilustracije iz knjige in obesili lučke, iz stropa visijo storži, notri pa so borove veje in vrečka presenečenja za vsakega učenca. Hiško smo učencem OŠ Ivana Groharja dostavili do vrat. Z učiteljico Nino Zupanc so pravljico prebrali in tudi oni uživali v senzornih dražljajih, ki jih hiška ponuja.

Na sliki lahko vidite utrinek, kako smo se v hiški počutili mi.

 

(Skupno 46 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost