Deveti razred se je 15.6.2022, s posebnimi dogodkom – valeto, poslovil od Osnovne šole Jela Janežiča. Na ta dogodek so se učenci pripravljali z velikim vznemirjenjem v srcu. Po eni strani so se ga veselili, po drugi strani jim je bilo hudo, ker so pred njimi številni novi izzivi. V tem zadnjem letu so se odvili zanje številni lepi trenutki, polni športnih dosežkov, pa tudi težki trenutki, ko je bilo potrebno sprejeti pomembno odločitev, v kateri srednji šoli naj nadaljujejo šolanje. Na valeti so učenci prejeli številne pohvale in priznanja, ki pričajo, da zmorejo doseči marsikateri cilj. Prepričani smo, da bodo tudi na tej, na novo zastavljeni poti, uspešni. Želimo jim, da bi zaupali vase in sledili zastavljenim ciljem. Mi vemo, da so edinstveni in najboljši!

Vabimo vas, da si v fotogaleriji ogledate utrinke valete.