Skoči na glavno vsebino
 
 
 
V četrtek, 21. 9. 2023 so imeli učenci 7. razreda pod vodstvom Vide Kejžar tehniški dan. Fantje so najprej odmerili, razrezali, zlepili in pobarvali kartone ter pripravili res veeeeelike okvirje. Slike so nastale s pomočjo posebnega pisala s čebeljim voskom, ki so jih nato pobarvali z naravnimi barvami. Še nekaj potegov z likalnikom in umetnina je končana! Skoraj bi verjeli, da smo malo čarali – vosek je na lepem izginil, barva borovnic se je iz rdeče spremenila v modro … Ob koncu tehniškega dne smo z veseljem ogledali vse naše izdelke. 
 
Vi si jih lahko ogledate v Sokolskem domu, ko bodo pod naslovom »Redka spretnost, večno znanje« razstavljena dela izpod rok škofjeloških “vrtičkarjev”, osnovnošolcev in srednješolcev. 
 
*Katera naravna barva pa je vam najljubša? Bi se posladkali z borovnicami ali orehi? Ste za solato iz rdeče pese? Mogoče ste bolj zeleni – torej špinača ali kopriva? Mogoče je pa res že čas za kavo ali čaj ….
(Skupno 26 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost