V soboto, 23.03.2013, bomo imeli delovni dan. Pomladno starševski dan z naslovom Šola veselja bo posvečen ustvarjalnemu druženju učencev, staršev in zaposlenih šole.

Pouk se bo pričel ob 8:00. Za učence je pouka obvezen dan, saj nadomeščamo petek, 3.5.

Starše in ostale družinske člane vabimo, da se nam pridružite ob 10:00, ko bomo pričeli z delavnicami, kjer bomo po svojih zmožnostih sodelovali vsi. Z dejavnostmi bomo zaključili ob 12:30. Po zaključku delavnic sledijo krati roditeljski sestanki, kjer bomo starše obvestili o poteku šole v naravi.

Jutranji prevozi bodo po razporedu, v šoli bo poskrbljeno za malico, kosila ne bo. Učenci domov odhajajo s starši, izjemoma tudi s šolskimi kombiji.

Starši in ostali družinski člani, vljudno vas vabimo, da sobotno dopoldne, 23.3., od 10.00 dalje, preživite z vašimi otroki v prijetnem ustvarjalnem in družabnem vzdušju.