Skoči na glavno vsebino

Z veseljem smo sodelovali v prireditvi Veter v laseh – s športom prosti odvisnosti, katere glavni namen je bil pokazati različne oblike aktivnega preživljanja prostega časa. Prireditev je v sodelovanju z različnimi društvi in klubi organizirala Občina Škofja Loka.

V dopoldanskem času je 17 učencev 4. razreda in posebnega programa 2. ter 3. stopnje imelo športni dan in so sodelovali pri vseh ponujenih aktivnostih. Zelo smo uživali pri gimnastiki, odbojki, plezanju, namiznem tenisu, dvoranskem hokeju in plesu. Večina učencev šole pa si je na prireditvi ogledalo predstavitev dela in opreme gasilcev.

V popoldanskem času smo si v dogovor z nekaterimi učenci in starši ogledali še preostali del prireditve in se tako imeli možnost družiti z vsemi sodelujočimi.

Dan je minil v duhu aktivnega športnega, ustvarjalnega in družabnega preživljanja prostega časa. Vsi smo se kljub jesensko turobnemu vremenu zelo zabavali.

(Skupno 13 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost