Skoči na glavno vsebino

V torek 15. 4. 2014 so si učenci PP VS v Cankarjevem domu ogledali glasbeno predstavo z naslovom: Posluh! Recikliramo v izvedbi  Boštjan Gombač, Žiga Golob, Blaž Celarec. Prvega mnogi poznajo iz oddaje Znan obraz ima svoj glas. 

Trije glasbeniki brez službe so se odločili, da iz nič naredijo nekaj lepega. Zakopali so se v smeti in skočili v svojo domišljijo. Pokazali so nam, kako se lahko privabi čudovit in zanimiv ter drugačen zvok iz pločevink, cevi za vodovod, plastičnih vrečk, embalaže, otroških igrač, steklenic in celo hrane. Iz njih so naredili glasbila, kot so ukulele, bas, didžeridu, ocean-drum, bobni, thunder-spring, metalofon, steel drum, klarinet, rog, različna trobila …

Po predstavi smo se sprehodili po Ljubljani. Videli smo Prešernov trg in spomenik, Tromostovje, mesarski most in na kongresnem trgu prisostvovali knjižnemu sejmu in kvizu. 

(Skupno 51 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost