Skoči na glavno vsebino
V mesecu marcu smo društvu Never Give Up predali 101,85 kg zbranih plastičnih pokrovčkov. Na ta način so tudi učenci naše šole prispevali k uspešno zaključeni akciji zbiranja pokrovčkov za deklico Medino.

Prav vsak od nas lahko zbere še nekaj pokrovčkov. Prinesimo jih v šolo. Zdaj je naše pomoči potrebna devetletna Lara.

Devetletna Lara

LaraLara je stara 9 let in hodi v tretji razred osnovne šole s prilagojenim programom. Deklica je zaradi svoje gibalne oviranosti na invalidskem vozičku. Neke prave diagnoze nima postavljene – lahko plava, vozi tricikel, ne more pa hoditi. Prav zaradi tega jo mama vozi na številne terapije in preglede, ki jih mora največkrat plačati sama. Ker družina živi v nadstropju, potrebujejo dvigalo. Lara je vedno težja in mama je ne more več prenašati po stopnicah. Ker je mama brezposelna in oče ne plačuje preživnine, so se znašle pred veliko težavo in to je: zbrati dovolj finančnih sredstev za nakup dvigala, ki bi jim olajšal vsakdanje težave.
(Skupno 46 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost