Skoči na glavno vsebino

V sodelovanju z Razvojno agencijo Sora Škofja Loka sta predstavnici Kmetijsko gozdarske zbornice Slovenije, ga. Lucija Pinterič in ga. Tatjana Vrbovšek, na šoli izvedli delavnico z naslovom »Hrana ne raste v trgovini«.Predstavili sta pomen kmetijstva našim učencem. Spoznali smo, da bi brez kmetov ostale prazne tudi trgovine in restavracije, saj so oni tisti, ki pridelajo in dostavljajo hrano. Učenci so postali pravi “detektivi na kmetiji”, saj so spretno odgovarjali na vsa vprašanja, ki sta jim jih s pomočjo “kolesa sreče” zastavljali ga. Lucija in ga. Tatjana. Pa tudi veliko novega smo se naučili o živalih, strojih ter hrani, ki jo pridelajo na kmetiji.

Delavnice so potekale v okviru projekta »BREZ PREDSODKOV o kmetijstvu in SKP«.

(Skupno 235 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost