Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši!

S ciljem, da ugodimo vašim željam in potrebam, ki ste jih izrazili preko ankete ob zaključku preteklega šolskega leta, smo na naše prvo srečanje Kluba staršev zopet povabili go. Damjano Šmid, profesorico socialne pedagogike, ki že več kot 25 let dela na področju vzgoje in medsebojnih odnosov. Tokrat bo spregovorila o DOŽIVLJANJU SPOLNOSTI PRI OTROCIH IN MLADOSTNIKIH S POSEBNIMI POTREBAMI in o temah kot so: odnos do spolnosti, predsodki, stališča, strahovi, poučevanje otrok in mladostnikov o spolnosti, otroci in mladostniki s posebnimi potrebami kot rizična skupina za spolno zlorabljanje, agresija in avtoagresija kot posledica nezadovoljenih potreb, ustvarjanje varnega okolja za zadovoljevanje psiholoških in fizičnih potreb.

Dobimo se v Klubu staršev v sredo 12.10.2016 ob 17h (večnamenski prostor OŠ Jela Janežiča)

Toplo vabljeni na prijetno, zanimivo in poučno druženje.

(Skupno 31 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost