Skoči na glavno vsebino

Kakor smo začeli, tako bomo tudi zaključili. Aktivno s pohodom po obeležjih Cerkniških bregov in fitnesom na prostem. Morda smo celo malce napredovali, a žal prvi dan nismo naredili konkretnih meritev, da bi lahko primerjali. Vsekakor pa se vidi, da smo dobro pripravljeni na prihajajoče regijske igre specialne olimpijade, ki se nezadržno približujejo. Za konec smo se preizkusili tudi v gradnji, sicer v manjših dimenzijah, a vsekakor nas je to še bolj utrdilo kot skupino. Preživeli smo lepe tri dni, si pridobili izkušnje v samostojnosti in utrdili medsebojne vezi. Še pot čez del poti maratona Franje in se vidimo tja do 15.00. Osebju CSOD Cerkno hvala za gostoljubje in prejete izkušnje.

Staršem še prošnja, da pregledajo potovalke učencev in morebitne stvari, ki ne pripadajo njihovemu otroku prinesejo s seboj v šolo, kjer bomo našli pravega lastnika. Hvala in kmalu nasnidenje.
(Skupno 577 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost