V torek, 3. 9. 2024, sta učence in učitelje obiskala župan g. Tine Radinja in načelnik policijske postaje g. Sašo Eniko.

Obiskala sta najmlajše nove učence v prvih razredih NIS in posebnega programa. Obisk je bil slovesen, saj je šola povsem prenovljena in nadzidana ter povsod vlada vedoželjnost in dobra volja. Gosta je posebej zanimalo, kako so učenci in učitelji pričeli z delom. Radinja je učencem in učiteljem želel veliko znanja in prijetnega počutja v novi šoli.  Že prej je poskrbel, da so učenci dobili odsevnike, da jih uporabljajo v prometu.  G. Eniko je izpostavil varno obnašanje v prometu in pozornost v vsakem trenutku. Obljubil je, da nas bo obiskal policist, da bo razrede vodil po okolišu in jih naučil varnih poti. Učence so pomemben obisk pričakovali in se nanj pripravili.

V znak zahvale so učenci in učitelji županu in načelniku pokazali učila, Mark pa je zapel solo »Huda mravljica«. Za obisk se zahvaljujemo!