Tudi danes nas je sonce spremljalo skoraj do večera. Po obilnem zajtrku smo se odpravili v dolino, k reki Dravi. Na ognju smo si za malico spekli hrenovke.

Po malici smo postali kanuisti. Najprej smo morali močno veslati proti toku. Ko smo veslali s tokom, pa so naše roke lahko malo počile. V Avstrijo nas ni odneslo.

Sledilo je kosilo v naravi. Po kosilu smo pospravili kanuje in mize ter se odpravili na pohod proti domu.

Pred večerjo smo si ogledali še vremensko hišico in skušali napovedati vreme za sredo. Za večerjo smo imeli skutine palačinke. Po večerji pa smo plesali in se igrali družabne igre.

Še en super dan dan je za nami. Jutri prihajamo domov. Smo kar malo žalostni, ker je šola v naravi hitro minila.

O sredinih dogodivščinah vam povemo v šoli in doma. Se vidimo kmalu!