Pravkar potekajo svetovne igre specialne olimpijade v Abu Dhabiju. Iger se je udeležila tudi naša učenka Simona Gaser in naš bivši učenec Uroš Bernik. Oba nastopata v kolesarjenju v večih disciplinah. Pot do iger je bila težavna preko državnih turnirjev in večletnih udeležb na tekmovanjih specialne olimpijade. Ampak izplačalo se je. Simona je v nedeljo 17. 3. 2019 osvojila prvo medaljo bronastega sijaja!

Danes pa nas je razveselil tudi Uroš s srebrno medaljo. Bravo in čestitamo. Držimo pesti tudi za naslednje dni. Hkrati je to tudi izvrstna motivacija za ostale, ki še razmišljate o sodelovanju ali pa ste aktivni člani SO Slovenije.

Kot zanimivost. Simona in Uroš tekmujeta na prizorišču ene izmed tekem za formulo 1- velika nagrada F1 Abu Dhabi. Dogajanje na igrah lahko spremljate na: https://www.facebook.com/specialci

(Skupno 393 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost