Drugi dan je minil v znamenju letošnjega maja z njegovimi vremenskimi značilnostmi. Delno do pretežno v smislu, kje je že to sonce! Sicer za neustrašne pomorce ni ovir za kopanje in SUPanje, ampak za hvalit se sosedu, kako smo zagoreli prišli domov, pa ni. Skratka, popoldne smo se odpravili proti matični marini v Puli. Vmesni postanek v zalivu na rtu Kamenjak za dih prirodnega parka in verjetno zadnje namakanje v tej jadralski seansi. Plovba je bila podobna političnemu dogajanju na evropskih volitvah, malo gore, malo dole, ampak brez prebavnih motenj. Zvečer smo si ogledali ulice deževne Pule in se spraševali, zakaj ob deseti uri zvečer, v nedeljo, trgovine s spominki niso odprte. Ko se gorenjci pritožujejo, da ne morejo zapravljati, je pa to res slaba napoved za prihajajočo poletno sezono.

Ponedeljek 27. 5. 2019…ništa novo na Jadranu. Napisali smo ladijski dnevnik, pojedli zajtrk, pripravili vse za kosilo, odplesali indijanski ples, ter napisali želje za steklenice želja. Eno željo pa po mailu na hidrometeorološki zavod v Zagreb, naj bo vsaj napoved spodbudna.  Popoldne gremo v aquarium Pula…tako, da fotomaterial za radovedne bo. Morski pozdrav
(Skupno 270 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost