Vsakemu priporočamo jadranje, ker se človek hitro nauči biti zadovoljen z malo, oz. je zelo malo potrebno za dobro voljo. Kakšen snikers, malo sonca in smo vsi drugačni. Po celem dnevu na suhem, no, mokrem kopnem, smo danes Pozejdonu pomolili figo in se odpravili na morje. In kako dobra odločitev je to bila! Jadranje v vetru in rahlem dežju so samo dobre izkušnje na diplomi za preverjene jadralce. Počasi nas je jadralcev v šoli že toliko, da bi lahko imeli lastno floto. Res je potrebno prevetriti vizijo šole. “Pluli bomo z vetrom v boljši jutri.” Zadnji dan bomo res izkoristili. Odkljukali smo poletne radosti, krst, na sporedu so še kosilo, srečen povratek, pizza in popotovanje od Pule do Loke. Hvala društvu Sappa, Rotary Škofja Loka in OŠ Jela Janežiča za to priložnost. Res nismo odkrili Amerike, roko na srce, kdo si jo pa želi:-)

To je bil zadnji ladijski zapis letos. Doviđenja more
ladijski pisar Damjan Gologlavi

(Skupno 219 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost