Dobrodelni koncert Z roko v roki je potekal v petek, 29.11.2019, v Sokolskem domu. Organiziral ga je Mešani pevski zbor Vrelec pri Društvu upokojencev Škofja Loka. Letošnje leto so se sredstva zbirala za OŠ Jela Janežiča. Z roko v roki so se na odru zvrstili zbori OŠ Jela Janežiča v sodelovanju z Zavodom Muzikator, MePZ Vrelec, Blegaške sinice in učenci Glasbene šole Škofja Loka.

Na OŠ Jela Janežiča pod mentorstvom Polone Bončina delujeta kar dva pevska zbora, ki sta za to priložnost medse povabila tudi Zavod Muzikator z violončelistko Špelo Golobič. Pripravili so venček štirih pesmi z naslovom Glasbene zvezde.

Pevskemu zboru Vrelec se vsi zahvaljujemo za povabilo in za vsa zbrana sredstva. Učenci so vsem nastopajočim v zahvalo za zbrana sredstva izročili glinen makov cvet. V avli so bili razstavljeni izdelki naših učencev, ki so bili na voljo za prodajo.

(Skupno 222 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost