Pozdravljeni starši,

Ker smo že v drugem tednu šole na daljavo, bomo imeli  v četrtek,  26. marca 2020, tehniški oz. delovni dan. Na povezavi, ki vam jo bodo poslali razredniki ali jo najdete na spletni strani šole, lahko izbirate med različnimi predlogi dejavnosti.

Predlagamo, da si dopoldne izberete eno od dejavnosti, kjer izdelujete izdelek, nato odidete na sprehod v naravo. Tudi v naravi lahko preizkusite kakšno od ponujenih dejavnosti. Po vrnitvi vam pa otrok pomaga pri kuhanju, opravilih v hiši ali na vrtu. To je samo naš predlog. Dan si lahko organizirate po svoje.

Veseli bomo vsake vaše povratne informacije ali slike, ki bi jo objavili na spletni strani naše šole.

Želimo vam uspešno delo in ustvarjanje.

PREDLOGI DEJAVNOSTI – POVEZAVA

(Skupno 418 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost