1. obvestilo

Spoštovani starši in dragi učenci od 4. do 8. razreda.

Vemo, da si vsi želite v šolo. Vendar bo pouk za učenke in učence od 4. do 8. še naprej potekal na daljavo. V primeru, da ima otrok učne težave, lahko izkoristi možnost do desetih ur dopolnilnega pouka v šoli. O tem se dogovorite z razrednikom in svetovalno službo.

V kolikor bo glede pouka v šoli prišlo do kakršnekoli spremembe, vas bomo nemudoma obvestili.

Želim vam uspešno delo, veliko motivacije in vztrajnosti!

Ravnateljica mag. Marjeta Šmid

 

2. obvestilo

Jutri, v petek, 15.5. 2020, učitelji za učenke in učence 1. triletja ne bodo pripravljali gradiva za pouk. Ta dan učenci izkoristite za delo po izbiri za nazaj, se pripravite za prehod na pouk v šoli in se pridružite koristnemu delu doma.

V ponedeljek, dne 18.5.2020, bo takšen dan za vse ostale učenke in učence, in sicer, od 4. do 9. razreda ter za vse učenke in učence posebnega programa. Tudi vi izkoristite ta dan, da opravite obveznosti ali nalogo za nazaj in opravite kakšno koristno del doma.

Želim vam, da ta dan dobro izkoristite in vas lepo pozdravljam.

Ravnateljica mag. Marjeta Šmid

(Skupno 545 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost