Skoči na glavno vsebino

Vsako leto, 22. aprila, praznujemo dan Zemlje. Včasih se zdi, da se premalo zavedamo, kako pomembno je, da skrbimo za našo Zemljo. Z onesnaževanjem in uničevanjem narave lahko izgubimo stvari, ki so nujne za naš obstoj – čisto pitno vodo, svež zrak in zdravo hrano. Od vsakega od nas je odvisno, ali bomo Zemljo ohranili čisto in zdravo.

Tudi na naši šoli se trudimo, da delujemo trajnostno naravnano in z različnimi dejavnostmi skušamo približati skrb za okolje vsem, ki so s šolo na kakršnikoli način povezani.

Ena od dejavnosti so zbiralne akcije papirja, s katerimi tudi lahko pripomoremo k skrbi za naš planet. Ker so naši učenci pri zbiralnih akcijah zelo uspešni, so si za nagrado prislužila klovnsko predstavo Tetra Cizamo: Sirkec, sirkec.

(Skupno 62 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost