Skoči na glavno vsebino

Vsako praznovanje potrebuje veliko priprav in do konca se ne ve točno, kako bo sam dogodek potekal, zato potrebuje tudi improvizacijo. Tako je bilo tudi s petkovim, 25.9., kulturnim dnem, posvečen praznovanju, ki je letos osrednja tema DEKD – Dnevi evropske kulturne dediščine.

V kulturni dan so bili vključeni učenci od 6. do 9. razreda, najbolj intenzivno pa nastopajoči v improvizaciji srednjeveške zgodbe Sinjebradec s časovnim preskokom v današnji rock´n`roll. Zaradi deževnega vremena je bil osrednji dogodek tik pred zdajci prestavljen iz Mestnega trga v Dvorano na Trati, kar je pomenilo kar nekaj logističnih prilagoditev. Tako se kar nekaj učencev cele šole ni moglo udeležiti osrednjega dogodka, kar je bilo predhodno načrtovano.

(Skupno 236 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost