Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši,

projekt Hrana ni za tjavendan je namenjen  zmanjševanju količine zavržene hrane in ozaveščanju o učinkoviti porabi hrane.  Projekt smo pilotno uvedli v šolskem letu 2014/2015, kjer so učenci skupaj z mentorji analizirali količino in vrsto zavržene hrane na šoli . Na podlagi analize so sodelujoče ustanove izvedle več aktivnosti za zmanjšanje količine zavržene hrane in dvig  ozaveščenosti o odgovornem ravnanju s hrano.

Ker so sodelujoče šole izkazale željo, da se projekt nadaljuje tudi v letošnjem šolskem letu smo projekt nagradili z dodatnimi aktivnostmi, med katerimi je tudi anketa.

Pripravili smo spletno anketo, ki je namenjena vam staršem, da jo rešite doma skupaj z otroci.

Povezava: https://www.1ka.si/a/78724?skupina=6142939

Vprašanja, označena z rdečo bravo, so namenjena neposredno otrokom, ki jo rešite skupaj.
Želimo vam veliko uspeha.

Ekipa projekta Hrana ni za tjavendan

(Skupno 82 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost