Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 22. 6. 2023, smo na naši šoli proslavili rojstni dan naše države Slovenije in njej za praznik ter v hvaležnosti za še eno šolsko leto, ki je za nami, pripravili prav zares pestro in lepo prireditev.

Ker je na naši šoli letos vse v znamenju gradnje in obnavljanja, je bil naslov prireditve Mi pa šolo zidamo. Na prireditvi so se predstavili vsi oddelki in prav vsak učenec oz. učenka je prispevala k temu, da se je prireditev sestavila v lep mozaik. Poleg naših učencev in učenk pa so nastopile še plesalke iz plesne skupine Čipka iz Železnikov. Zelo zanimivi točki so pripravili tudi učenci, ki obiskujejo krožek namiznega tenisa in karateja s svojima mentorjema.

Da pa bomo lahko v naslednjem letu spet delavni in kreativni, kot znamo biti le mi, si bomo zdaj vzeli dva meseca počitnic. 🙂 Vi pa si lahko ogledate fotografije, ki so nastale na prireditvi.

(Skupno 413 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost