Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 28.12.2023, se je na Mestnem trgu v Škofji Loki odvijal festival Loka v snegu. Otroci so si lahko v kinu Sora brezplačno ogledali risanko. Nato so se lahko udeležili ustvarjalnih in kuharskih delavnic, ki smo jih pripravile učiteljice s škofjeloških šol ter vzgojiteljice iz vrtca Škofja Loka. Učiteljice naše šole smo pripravile ustvarjalne delavnice. Izdelovali smo bunkice iz papirja ter smrečice iz volne. Izpod spretnih prstov otrok, so nastali čudoviti izdelki.

Po delavnicah so učenci škofjeloških osnovnih šol in vrtca Škofja Loka prebrali voščila Ločanom. Našo šolo so zastopale učenke Neja Krek, Ana Kavčič, Neža Vrhunec ter Ana Klara Šmid. V voščilu, ki so ga prebrale, so se ozrle na leto, ki je za nami in je prineslo tako lepih kot tudi težkih dogodkov. Na koncu pa so zaželele, da bi nam leto 2024 prineslo čim več lepega.

(Skupno 91 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost