Skoči na glavno vsebino

V petek, 22. 3. 2024, je na šoli potekala kulturna prireditev z naslovom PRIŠLA JE POMLAD.

Prireditev je poleg praznovanja v čast začetka pomladi in posebnega dne za nekatere oddelke na šoli predstavljala tudi uraden zaključek gostovanja španskih učiteljic gospe Sonie in Nurie, ki sta bili v okviru Job Shadowinga preko projekta Erasmus+ cel teden naši gostji. Poleg recitacij, plesnih točk, pesmi s strani pevskega zborčka, predstavitve lepot Slovenije in uprizoritve ljudske igre smo na prireditvi lahko videli tudi video predstavitev španske šole, iz katere prihajata gospe. V sklopu posebnega dne smo znotraj oddelkov pripravili tudi vsak po eno 3D znanilko pomladi, ki je na dan prireditve skupaj z ostalimi cvetovi tvorila čudovit šopek, ta pa je postal del dekoracije oz. scene.

Prireditev nam bo vsem ostala v prijetnem spominu.

 

(Skupno 20 obiskov, današnjih obiskov 2)
Dostopnost