Skoči na glavno vsebino

V decembru  je na šoli potekala delovna praksa za učence osmega in devetega razreda.

 

Učenci so izdelovali leseno igro z imenom  “Tri lunice in tri zvezdice v vrsti”. Izdelek je namenjen za darila tekmovalcem na državnem računalniškem tekmovanju, ki bo spomladi  tako kot vsako leto, potekalo na naši šoli.

Delo je potekalo od prve do šeste šolske ure. Učenci so bili razdeljeni na posamezne delovne operacije. Pri svojem delu so morali biti vztrajni, natančni in spretni.  Izvajali so sledeče delovne naloge: žaganje z ročno žago, žaganje z električno rezljačo, ročno in strojno brušenje,  vrtanje lesa, lepljenje in vžiganje v les.

Ocenjujem ,da je bila delovna praksa zelo uspešna in, da so učenci pokazali svoja znanja in dobili tudi nova.

ČESTITAM VSEM UČENCEM ZA LEPE IZDELKE!

Vodja delovne prakse:  Vesna Keše

(Skupno 39 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost