Skoči na glavno vsebino

S sodelovanjem na bazarju OŠ Ivana Groharja smo stopili v predpraznični čas, ko smo še bolj pozorni drug do drugega in se sprašujemo o pomembnih življenjskih vprašanjih. To je tudi čas za, ko pomislimo na druge, zlasti pa na tiste, ki si vsega ne morejo privoščiti.  

Na bazarju se je čutila pozitivna energija in pripravljenost pomagati. Ljudje so se ustavljali ob naši stojnici in občudovali izdelke, nas pohvalili in poklepetali. Obiskovalci so se izkazali za zelo srčne in darežljive. S sredstvi zbranimi od prodaje izdelkov, ki so vsi delo naših učencev, smo prispevali v šolski sklad in s tem pomagali našim učencem.

Iskreno se zahvaljujemo sosedom, OŠ Ivana Groharja, da so nas povabili na njihov bazar, hvala za odprtost in možnost, da smo sodelovali. Tudi naša fanta, ki sta prodajala na stojnici sta vredna pohvale, saj sta se izkazala kot spretna trgovca s prijetno človeško noto. 

(Skupno 81 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost