Skoči na glavno vsebino

V soboto, 10.5., nam je narava podarila obilo sonca in omogočila idealne pogoje za predstavitev šole in dejavnosti, ki jih izvajamo, na Paradi znanja, ki je potekala na Mestnem trgu v Škofji Loki v okviru Tedna vseživljenjskega učenja.

Naš poudarek je bil na predstavitvi izkustvenega učenja oz. učenja skozi izvajanje praktičnih dejavnosti. Ker smo tudi eko šola, smo predstavili možnost enostavne reciklaže starih majic v lepe okrasne šale. Da smo doprinesli k lepemu vremenu, smo mimoidočim kot del zgodbe našega vrta, podarjali sonce – lončnice s posajenimi sončnicami.

Predvsem je z naše stojnice vel pozitiven duh in prava energija, ki so jo zlasti znali razširiti naši razigrani učenci.

Pika na i pa je bil zagotovo plesni nastop Kavbojci in Indijanci, ki so ga pod mentorstvom plesnih učiteljev Matjaža in Sare pripravili naši učenci skupaj s tremi dekleti iz OŠ Škofja Loka Mesto in dvema učencema OŠ Ivana Groharja. Bili so prava popestritev in primer, kako se med šolami da kvalitetno sodelovati. Videposnetek z nastopa naših učencev si lahko ogledate tukaj.

Sobotno dopoldne je minilo v znamenju ustvarjalnosti, podarjanja nasmehov in navduševanja s pozitivno energijo. 


 

 

(Skupno 34 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost