Skoči na glavno vsebino

V torek, 20. 9. 2016, je za vse četrtošolce škofjeloške občine potekal športni dan Veter v laseh – s športom proti odvisnosti. Dan se je začel v razredu, kjer smo si pogledali potek dogajanja, sledil je uradni začetek prireditve ob odru pred OŠ Ivana Groharja z uradno himno prireditve, moderatorjem Gašperjem in maskotama prireditve – to sta Vihra in Športko. Po razdelitvi v manjše skupine smo skupaj z Vetrolovčkom (karton za zbiranje podpisov z delavnic, ki smo se jih udeležili) iskali zanimive dejavnosti. Izbirali smo med 25 zelo zanimivimi delavnicami (zorbing, gasilci, skavti, taborniki, športi z žogo, plezanje, prva pomoč, aikido, delavnica Na divje…). Iskali smo skrite predmete, poskusili smo prepoznati živalske sledi in zakuriti ogenj s kresilom, spoznali floorball in zabavno kotaljenje (zorbing) v veliki napihnjeni žogi in še mnogo zanimivega. Po malici so se nam na delavnici pridružili še učenci PP3. Vsi smo dobili veliko idej, kaj lahko počnemo v prostem času, vsi pa bi velike žoge z Body zorbing delavnice najraje vzeli domov. Na koncu so vetrolovčke zbrali v veliki škatli in šele po žrebanju nagrajencev (naša Super kul ekipa si je prislužila nagrado)  ter odplesani himni dneva se je po kosilu športni dan za nas zaključil, vsi pa so bili povabljeni, da se tudi popoldne z družino in prijatelji oglasijo na  popoldanskem dogajanju Vetra v laseh.

(Skupno 147 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost