Skoči na glavno vsebino

Za zaključek eko projektnega tedna, ki je potekal že v začetku marca, smo se v sredo, 24. 5. 2017, in petek, 26. 5. 2017, odpeljali na izlet; nekateri v Sežano, drugi v Vilenico.

V Sežani sta nas gozdarja odpeljala na Gozdno učno pot Tabor. Predstavila sta nam najbolj značilna drevesa tamkajšnjega gozda, opazovali smo razlike med našim gozdom in gozdom na Krasu, reševali kviz,  poslušali petje ptic in vonjali kraški zrak.

Mlajši učenci so dan preživeli v parku Vilenica, kjer so ustvarjali z naravnimi materiali.

Učenci 7., 8. in 9. razreda pa so odšli v jamo Vilenico. V njej in njeni okolici so spoznavali kraške pojave in rastje kraškega sveta. Učenci so pred vstopom v jamo in po zaključku obiska reševali kviz z naravoslovno tematiko.

(Skupno 557 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost