Skoči na glavno vsebino

V letošnjem šolskem letu smo se v okviru programa Ekošola odločili sodelovati v kampanji Podnebni tek. Z njo smo hoteli spodbuditi učence, zaposlene in širšo javnost, da razmišljajo o podnebnih spremembah. Sodelovali smo vsi učenci, učitelji in spremljevalci na šoli. V tednu od 15. do 19. aprila smo izvedli različne dejavnosti. Učenci so izdelali knjižne kazalke, na šolsko ograjo smo obesili transparente s slogani o varovanju Zemlje in odtekli različne štafetne teke. Naše ozaveščanje je bilo zelo dobro sprejeto med vsemi sodelujočimi in tudi v širši okolici. Prav tako pa so dobro kampanjo prepoznali tudi člani komisije v programu Ekošola, ki so nas uvrstili na prvo mesto za izvedeno najboljšo ozaveščevalno kampanjo, v svoji kategoriji. BRAVO MI!!!

Knjiga aktivnosti nagrajenih ustanov.

(Skupno 80 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost