Za šolski časopis Stezice 2023/2024 smo prejeli priznanje Društva specialnih in rehabilitacijskih pedagogov Slovenije za najkvalitetnejše otroško oziroma mladinsko glasilo zavodov za usposabljanje Republike Slovenije za leto 2024. Veseli in ponosni smo!

Podelitev priznanj je potekala v petek, 4. 10. 2024,  v okviru 37. srečanja specialnih in rehabilitacijskih pedagogov na srednjeveškem gradu Rajhenburg v Krškem. Čudovito slavnostno prireditev so pripravili učenci in zaposleni z OŠ dr. Mihajla Rostoharja Krško.

Na prireditvi so nas k nadaljnjemu nenadomestljivemu izpolnjevanju poslanstva učitelja spodbudili ravnateljica OŠ dr. Mihajla Rostoharja Krško, dr. Barbara Smolej Fritz, župan Občine Krško, Janez Kerin, in predsednik Društva specialnih in rehabilitacijskih pedagogov, mag. Marko Strle.

Čestitamo tudi ostalim nagrajencem! Naj nam ne zmanjka zagona in medsebojnega sodelovanja.

Če pa vas zaskrbijo prsti, pa znova povabljeni k branju naših Stezic 2023/2024 na tej povezavi.