Skoči na glavno vsebino

Tudi danes smo pričeli z jutranjo telovadbo, zajtrkom in ga nadaljevali s smučanjem. Nekateri so se danes že peljali s sedežnico in se spuščali po Orlovih glavah, ki je najdaljša proga na Voglu. Drugi pa so se med tem zabavali na drugem koncu smučišča.

Za kosilo smo bili tako lačni, da smo bedrca jedli kar z rokami. Popoldan pa nas je čakalo zelo zanimivo doživetje – zgrabili smo za vesla. Kar dvajset nas je moralo odnesti kajak v vodo, saj je čoln zelo težak. Potem pa čof, čoln je zaplaval po Bohinjskem jezeru, mi pa v njem. Na poti smo izgubili veslo, a kot pogumni jezerjani smo ga rešili iz vode. Ko smo končno spet zagledali kopno, smo se izkrcali in preučili kamnine na novoodkritem ozemlju. V taborniškem domu smo si ogledali tudi razne minerale, vrste apnenca in fosile. Neverjetno, kaj vse se skriva v tleh pod našimi nogami.

(Skupno 197 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost