V torek, 20. 6. 2023, so se trije učenci naše šole z učiteljico Urško Podobnik in ravnateljico mag. Marjeto Šmid odzvali vabilu župana občine Škofja Loka Tineta Radinje in se udeležili sprejema v Sokolskem domu Škofja Loka. Sprejem je bil namenjen učencem in njihovim mentorjem ob doseženih izjemnih uspehih na tekmovanjih na državnem oziroma mednarodnem nivoju.

Učenca naše šole, Jaka in Špela, sta dosegla drugo mesto na državnem računalniškem tekmovanju v kategoriji rišem, brišem na ekran (mentorica Urška Podobnik), učenec Rok pa je dosegel 2. mesto v matematičnem tekmovanju Računanje je igra (mentorica Dajana Fras).

Vabila in nagrad smo se zelo razveselili, hkrati pa smo uživali tudi v točkah glasbene šole Škofja Loka.