Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši in skrbniki.

Približuje se začetek novega šolskega leta in vaši otroci se vračajo v šolo oziroma se prvič vključujejo vanjo.

Gradnja in prenova naše šole še ni zaključena in dela zunaj in znotraj šole še vedno potekajo. Šolsko leto bomo učitelji in učenci začeli na različnih lokacijah po Škofji Loki, lokacijo oddelka vašega otroka vam sporoči razrednik. Lokacije so primerne za začasno delo, uredili smo jih skupaj z občino Škofja Loka. Gostitelji na njih nas toplo pričakujejo. Prevozi v šolo in iz šole bodo prilagojeni različnim lokacijam otrok, same ure odhodov in prihodov pa vam bodo sporočili prevozniki sami.

Verjamemo, da bomo skupaj, z izkušnjami, ki jih imamo z delom na več lokacijah, uspeli zagotoviti optimalne pogoje za delo in učenje. Učenci tudi s prilagoditvijo na nove ljudi in okolje, pridobivajo pomembne izkušnje in znanja, ki so del vseživljenjskega, za kar se bomo vsi trudili.

Želimo vam prijeten začetek novega šolskega leta.

(Skupno 61 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost