Skoči na glavno vsebino

Danes, v sredo 29. 11., smo se učenci višje stopnje posebnega programa odpravili na pot v šolo v naravi v Kočevje. Pot je bila posebej zanimiva, saj je del ekipe potoval z javnim prevozom. V CŠOD Jurček so nas toplo sprejeli. Namestili smo se po sobah, pomalicali in si ogledali okolico doma. Samo da smo stopili iz hiše, smo srečali medveda in »lovka«, kot je lesenega volka poimenovala Eva. Po kosilu smo izkoristili lepo vreme in se s popolno veslaško opravo sprehodili do reke Rinže, kjer smo se vkrcali v kanu in se podali na plovbo skozi mesto. Ko smo se vrnili so nas pred domom čakali novi prijatelji – učenci Centra Janeza Levca iz Ljubljane. Skupaj smo pekli kruh in se preizkusili v vožnji s kolesom. Po večerji je sledil kviz in rojstnodnevno rajanje.

(Skupno 59 obiskov, današnjih obiskov 2)
Dostopnost